Ośrodek Wczasowy Górski Wierch Rzepiska

Coraz piękniejsze kolory wiosny w górach!

Tatrzańskie okienko na Tatry

Wiosna to bardzo piękna pora roku, gdyż wszystko na nowo rodzi się do życia, widok na Tatry nabiera całkiem innego wymiaru. Topniejący śnieg zaczyna ukazywać nam potęgę i surowość skalnych szczytów. Okoliczne łąki umajane są pięknymi rozkwitającymi górskimi kwiatami, trawa zaczyna nabierać soczystego zielonego koloru, a ludzie są pełni radości, że  zima zaczela już odpuszczać. Noclegi w górach z widokiem na Tatry to naprawdę dobry kierunek na odpoczynek i ukazanie na żywo własnym oczom tego co najpiękniejsze na Podhalu.


powrót

Ostatnie wpisy


Rzepiska noclegi w nowoczesnych pokojach

W okresie niskiego sezonu jesienno-zimowego nasz obiekt przechodził modernizację kilku pokoi w nowoczesny styl regionalny.
Z wielką starannością i dbałością o wszystkie detale odnowiliśmy kilka pokoi aby wypoczynek w naszej willi był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny. Pokoje zostały wyaprowidowane w elementy drewna i nowoczesne stylowe oświetlenie. Nasze nowoczesne pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Tatry sprawią, że Twój wypoczynek będzie naprawdę udany i komfortowy. Rzepiska to miejscowość w nieskazitelnym majestatycznym zakątku Polski z jednym z najpięknieszych widokow na Tatry. Rzepiska noclegi to sama natura i otoczenie gór, które sprawią że poczujesz się jak w samym sercu otchłani zapomnienia. Zapraszamy Cię więc do Górskiego Wierchu!


Okno z widokiem na Tatry - Rzepiska

Nasz Obiekt gwaranuje niepowtarzalny i zjawiskowy widok na panoramę Tatr


Ogród z widokiem na Tatry- Atrakcje Rzepiska

Wypoczynek w Górach z widokiem na Tatry to świetne miejsce na odpoczynek. 


Dzisiejszego poranka zawitała zima.

Nasz widok rozgrzewa nawet bez herbaty.