Ośrodek Wczasowy Górski Wierch Rzepiska

Dzisiejszego poranka zawitała zima.

Nasz widok rozgrzewa nawet bez herbaty.

Zima zbliża się coraz większymi krokami jeszcze bardziej przypominając o sobie. Już za miesiąc sezon narciarski będziemy uważać za otwarty :) 
A tymczasem... gorąca herbatka z cytrynką na rozgrzanie się, bo na zewnątrz coraz niższe temperatury. Wszyscy powoli szykują się na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia,
Sylwestra, czy ferie zimowe, niektórzy zapewne przygotowują już narty, a niektórzy szukają wolnych pokoi na Podhalu by wraz z rodziną móc spędzić chociaż kilka dni.
Świeże górskie powietrze, lepienie bałwana czy jazda na sankach z dziećmi sprawia, że chociaż na chwilę można zapomnieć o swoich codziennych obowiązkach i móc cieszyć się chwilą.

powrót

Ostatnie wpisy


Rzepiska noclegi w nowoczesnych pokojach

W okresie niskiego sezonu jesienno-zimowego nasz obiekt przechodził modernizację kilku pokoi w nowoczesny styl regionalny.
Z wielką starannością i dbałością o wszystkie detale odnowiliśmy kilka pokoi aby wypoczynek w naszej willi był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny. Pokoje zostały wyaprowidowane w elementy drewna i nowoczesne stylowe oświetlenie. Nasze nowoczesne pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Tatry sprawią, że Twój wypoczynek będzie naprawdę udany i komfortowy. Rzepiska to miejscowość w nieskazitelnym majestatycznym zakątku Polski z jednym z najpięknieszych widokow na Tatry. Rzepiska noclegi to sama natura i otoczenie gór, które sprawią że poczujesz się jak w samym sercu otchłani zapomnienia. Zapraszamy Cię więc do Górskiego Wierchu!


Okno z widokiem na Tatry - Rzepiska

Nasz Obiekt gwaranuje niepowtarzalny i zjawiskowy widok na panoramę Tatr


Ogród z widokiem na Tatry- Atrakcje Rzepiska

Wypoczynek w Górach z widokiem na Tatry to świetne miejsce na odpoczynek. 


Coraz piękniejsze kolory wiosny w górach!

Tatrzańskie okienko na Tatry