Ośrodek Wczasowy Górski Wierch Rzepiska

Poranny widok na Tatry

Ferie zimowe z naturalną pokrywą śniezną.

Zima zawitała u nas chyba już na dobre. Dzisiejszy poranek, pomimo że bardzo mroźny -18 stopni celcjusza, pozwolił na podziwianie wschodu Słońca w pięknej zimowej aurze. Taka pogoda sprzyja wszystkim narciarzom suszującym po stakach, zarówno jak i dzieciom szukajacych dużych górek na zjazdy sankami. Spora pokrywa śnieżna o grubości okolo 35 cm pozwala na ulepienie niejednego dużego i okragłego bałwana. W Willi Górski Wierch poranek był bardzo spokojny, chociaż po pojawieniu się pierwszych promieni słońca Goście wynajmujacy pokoje udali się do narciarni po swój sprzęt narciarski i czym prędzej wyruszyli na pobliskie stoki narciarskie, oczywiście przed odjechaniem wykonali sobie kilka selfi z pięknie widocznymi Tatrami w tle jak widać na zdjęciu.
Pozdrawiamy i życzymy milego wypoczynku ;) 


powrót

Ostatnie wpisy


Rzepiska noclegi w nowoczesnych pokojach

W okresie niskiego sezonu jesienno-zimowego nasz obiekt przechodził modernizację kilku pokoi w nowoczesny styl regionalny.
Z wielką starannością i dbałością o wszystkie detale odnowiliśmy kilka pokoi aby wypoczynek w naszej willi był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny. Pokoje zostały wyaprowidowane w elementy drewna i nowoczesne stylowe oświetlenie. Nasze nowoczesne pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Tatry sprawią, że Twój wypoczynek będzie naprawdę udany i komfortowy. Rzepiska to miejscowość w nieskazitelnym majestatycznym zakątku Polski z jednym z najpięknieszych widokow na Tatry. Rzepiska noclegi to sama natura i otoczenie gór, które sprawią że poczujesz się jak w samym sercu otchłani zapomnienia. Zapraszamy Cię więc do Górskiego Wierchu!


Okno z widokiem na Tatry - Rzepiska

Nasz Obiekt gwaranuje niepowtarzalny i zjawiskowy widok na panoramę Tatr


Ogród z widokiem na Tatry- Atrakcje Rzepiska

Wypoczynek w Górach z widokiem na Tatry to świetne miejsce na odpoczynek. 


Coraz piękniejsze kolory wiosny w górach!

Tatrzańskie okienko na Tatry