Ośrodek Wczasowy Górski Wierch Rzepiska

Zima zawitała pod Tatrami

Nadchodzi Zima!

Dzisiejszego poranka krajobraz zmienił nieco kolor. W Tatrach i na Podtatrzu posypało sniegiem i zrobiło się biało a zarazem zimno. Z naszych pokoi z widokiem na Tatry można było podziwiać takie widoki jak na załączonym zdjęciu, które zostało wykonane kilka minut pieszo od naszej Willi. Nasz obiekt garantuje tanie noclegi blisko Białki Tatrzanśkiej i Bukowiny. Widok jaki można zobaczyć z naszych pokoi jest niespotykany nigdzie indziej.


powrót

Ostatnie wpisy


Rzepiska noclegi w nowoczesnych pokojach

W okresie niskiego sezonu jesienno-zimowego nasz obiekt przechodził modernizację kilku pokoi w nowoczesny styl regionalny.
Z wielką starannością i dbałością o wszystkie detale odnowiliśmy kilka pokoi aby wypoczynek w naszej willi był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny. Pokoje zostały wyaprowidowane w elementy drewna i nowoczesne stylowe oświetlenie. Nasze nowoczesne pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Tatry sprawią, że Twój wypoczynek będzie naprawdę udany i komfortowy. Rzepiska to miejscowość w nieskazitelnym majestatycznym zakątku Polski z jednym z najpięknieszych widokow na Tatry. Rzepiska noclegi to sama natura i otoczenie gór, które sprawią że poczujesz się jak w samym sercu otchłani zapomnienia. Zapraszamy Cię więc do Górskiego Wierchu!


Okno z widokiem na Tatry - Rzepiska

Nasz Obiekt gwaranuje niepowtarzalny i zjawiskowy widok na panoramę Tatr


Ogród z widokiem na Tatry- Atrakcje Rzepiska

Wypoczynek w Górach z widokiem na Tatry to świetne miejsce na odpoczynek. 


Coraz piękniejsze kolory wiosny w górach!

Tatrzańskie okienko na Tatry