Nasze WypadyTatry, Pinieny, Gorce i całe Podhale są nam bardzo dobrze znane, gdyż właściciel obiektu to zapalony pasjonat Gór. Organizuje zarówno indywidualne, jak i grupowe wyjścia w różne rejony Tatr i okolicy, gdzie wschód słońca, czy zachód zauroczy nawe samego Ciebie. Wiele pięknych kadrów można zobaczyć na naszym funpage-u na FACEBOOKU (zakładka po lewej stronie) - zapraszamy do polubienia, by cały czas być na bieząco. 


Widok z wieży na Lubaniu

Zimowy wypad na Lubań, a dokładniej na wieżę widokową na Lubaniu. To niezwykłe miejsce z niezwykłym widokiem na pasmo Tatr zauroczy każdego miłośnika Górskich obserwacji. Na wierchołek Lubania - 1225 m .n.p.m  prowadzi kilka dróg, my jednak podjęliśmy wyzwanie wejścia z Przełęczy Snozka i podążaliśmy w górę ok 2 godzin, szlak nie jest trudny ale sama końcówka jest dosyć stroma. U góry, poniżej wieży widokowej, znajduje się pole namiotowe, gdzie można rozbić biwak. Widoki z tego miejsca zapierają dech w piersiach, Tatry  oddalone o kilkadziesiąt kilometrów o poranku potrafią być tak wyraźne i potężne, że aż ciężko uwierzyć własnym oczom. Zapraszamy i Ciebie w to pełne krajobrazu i otoczenia natury miejsce!                                 


Wschód słońca na Rusinowej Polanie              


Przełom wiosny i lata to piękny i malowniczy czas na wycieczki górskie. Ostatnio z naszymi gośćmi wyruszyliśmy z naszej Willi około godziny  2:30 po północy na wschód Słońca na Rusinowej Polanie. Po dotarciu samochodem na parking w Palenicy Białczańskiej  wyruszyliśmy godzinnym szlakiem w górę w kierunku Polany . Docierając w ten malowniczy zakątek Gór zastaliśmy pasące się owieczki i barany, które swoją obecnością  niezwykle ubarwiały  krajobraz, można było rownież zobaczyć owczarki podhalańskie i oczywiście bacę. W obrębie lasu znajduje się szałas, gdzie można skosztować wyrobów bacowskich: sera, oscypka i żentycy. Miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wsród gości ze względu na swoje otoczenie Tatr i panoramiczny widok.

Nasz powrót z Rusinowej Polany po udanym wschodzie Słońca. Spacer tymi pięknymi i malowniczymi ścieżkami Tatrzańskiego Paru Narodowego  z cudownym widokiem na Góry to naprawdę relaksująco spędzony czas w otoczeniu natury, gdzie można poczuć zapach lasu i swieżego górskiego powietrza. To magiczne miejsce, te cudowne widoki są w zasiegu naszej ręki, z których możemy skorzystać, a napewno dodadzą nam siły i zrelaksują nasze ciało i umysł. Poranek na najwyższym szczycie Tatr - GERLACH 2655 m n.p.m

Noclegi w Tatrach to rownież ciekawa propozycja spędzenia wyjątkowego urlopu, czy zaczerpnięcia świeżego górskiego powietrza. Na szczytach gór nie ma co prawda pokoi do wynajęcia ale można się zakwaterować samemu rozkładając swój śpiwór i spędzając wyjatkową i niezapomnianą noc. Jednak musimy pamiętać, że zdani jesteśmy tylko na siebie i nikt nam nie zagwarantuje ciepłego pokoju, czy wygodnego łóżka.Nasz trud, zaangażowanie i ciężki wysiłek mogą nam wynagrodzić panoramiczne widoki, nocne rozgwieżdżone niebo i powoli zapadające w sen oświetlone miejscowości. Pozdrawiam i życzę jak najlepszych wspomnień z wycieczek górskich - Bogdan Bafia.


Zakładka nasze "wypady" w budowie, przepraszamy.