Górski Wierch Rzepiska

O nas


Willa Górski Wierch to nowy obiekt noclegowy zlokalizowany w niewielkiej wsi Rzepiska, niedaleko Bukowiny i Białki Tatrzańskiej. Dysponujemy 2-, 3-, 4- i 5- osobowymi pokojami z łazienkami, TV oraz Wi-Fi.

Ofertę wypoczynkową przygotowaliśmy z myślą o ludziach poszukujących chwil relaksu w otoczeniu piękna przyrody i malowniczych tatrzańskich szczytów. Willa znajduje się na wysokości 1000 m n.p.m.

Staraliśmy się stworzyć miejsce bardzo przyjazne dla rodzin. Stąd długa lista atrakcji dla dzieci: trampolina, zjeżdżalnie, piłkarzyki, ścianka wspinaczkowa, huśtawki. Nie zapomnieliśmy jednak o rodzicach, którzy mogą spędzić mile czas na naszym tarasie widokowym, w sali kominkowej czy przy grillu w ogrodzie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości willi do rezerwacji pokoi dołączyliśmy interesujący pakiet zniżek i wycieczek fakultatywnych organizowanych przez nas we współpracy z biurem turystycznym.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty noclegów. Wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę górnego menu.


Autentyczna panorama Tatr z opisem szczytów wykonana z balkonu obiektu Willa Górski WierchWidok na Tatry Bielskie z balkonu pokoju 3 osobowego LUX


 Widok na Tatry Bielskie z punktu widokowego Rzepiska nieopodal naszej Willi

Noclegi Rzepiska